top of page

Piekarek sp. z o.o. to firma rodzinna, działająca w branży piekarsko - cukierniczej od kilkudziesięciu lat.

Na terenie Katowic posiadamy własną sieć sklepów firmowych.W związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci sprzedaży, poszukujemy do pracy osób na stanowisko: Sprzedawca, miejsce pracy: Katowice

zakres obowiązków:

• sprzedaż wyrobów piekarskich i cukierniczych

• dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów

• utrzymywanie porządku i czystości

• obsługa kasy fiskalnej, wagi i krajalnicy

wymagania:

• brak nałogów

• rzetelność, uczciwość i zaangażowanie

• gotowość do pracy w różnych porach dnia

• łatwość nawiązywania kontaktów

• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

• posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

oferujemy:

• stabilną pracę w firmie rodzinnej

• gwarantujemy pracę w oparciu o umowę

• szkolenie

• dobrą atmosferę

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz zdjęcia z dopiskiem SPRZEDAWCA w tytule maila.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych wmojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

bottom of page